021 - 66903810-11 info@farasardco.com

کندانسور تبخیری

کندانسور تبخیری

برند کندانسور

FARASARD

نوع کندانسور

کندانسور سطحی کندانسور تماسی

condensereva.jpg condensereva.jpg
 • نوع خنک کننده

  تبخیری ،

  ساختمان کندانسور

  كندانسور دو لوله‌ای ،

  ظرفیت ( تن )

  15 تا 450 تن ،

  پشتیبانی و خدمات پس از فروش

  تامین و تعمیر قطعات ، نصب ،

  کشور سازنده

  ایران ،

 • کندانسور تبخیری
  مکانیزم عمل دستگاه های کندانسور تبخیری تلفیق دو شیوه متداول کارکرد خنک کن هوایی و خنک کن آبی می باشد. با توجه به شرایط اقلیمی کشور و تغییرات دما در فصول مختلف سال و نیز تفاوت میزان رطوبت نسبی، استفاده همزمان از آب و هوا قابلیت ممتازی را برای این نوع چگالنده(کندانسور) به وجود می آورد.
  از این رو شرکت فراسرد با بهره گیری از توان طراحی و تولید خود اقدام به ساخت دستگاه های کندانسور تبخیری با استفاده از بهترین مواد اولیه نموده است که می توان کویل های فولادی بدون درز با آبکاری گالوانیزه گرم و یا استنلس استیل فشار قوی(بدنه گالوانیزه گرم)، فن های سانتریفیوژ یا آکسیال با هوادهی مناسب ضد رطوبت، افشانک و لوله های PVC با عمر طولانی را نام برد.
  تمام قسمت های شاسی و بدنه کاملاً مقاوم در برابر آب بوده و رسوب گذاری اندک فقط در سطح بیرونی کویل ها تشکیل می شود که به راحتی و با استفاده از مواد رسوب گیر مخصوص که توسط این شرکت ارائه می گردد به خارج از دستگاه هدایت می گردد.
  دستگاه های کندانسور تبخیری بر اساس نیاز در طرح های مختلف ساخته شده و قابلیت کاربری جداگانه برای چندین سیستم برودتی را به صورت یک جا دارا می باشد.
  اتصالات تمام پیچ و مهره ای بدنه یکی دیگر از مزیت های کندانسورهای ساخت فراسرد می باشد که ضمن سرویس آسان دستگاه قابلیت تعویض را نیز خواهد داشت.
  ظرفیت کندانسورهای تبخیری فراسرد از 50kg تا 500kg به صورت یکپارچه بوده و به مدت 18 ماه گارانتی می گردد.

با فراسرد در تماس باشید

021-66903810-11

مشاوره تخصصی

متخصصین این شرکت آمادگی خود را جهت حل مشکلات سیستم های برودتی صنعتی شمااعلام نموده و در صورت نیاز مورد (موارد) را در کادر زیر مرقوم فرمایید

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info@farasardco.com

نشانی شرکت : ایران - تهران - خیابان توحید - خیابان پرچم - پلاک 65 - کد پستی:1457867871

نشانی کارخانه : ایران - شهر قدس - بلوار امامزاده - بعد از چهار راه گلبرگ - مجتمع 47 - پلاک 9 - کد پستی: 3153613111