• فراسرد
  • فراسرد

Call the customer support + 98 (21) 66903810-11


محصولات

دستگاه چیلر شیر سرد کن

توضيح فارسي : دستگاه چیلرشیر سردکن همانگونه که از نام آن برمی آید از تلفیق 2 بخش مخزن نگهداری شیر(سه جداره) و یک دستگاه چیلر ( با مایع گلایکول ) ساخته شده . از نکات مهم در طراحی نصب یک واحد پلیت هیت اکسچنجر صفحه ای بوده که سردشدن شیر 37°C را به دمای پایین تر از 10°C در زمان دوشش امکان پذیر می نماید. مخزن سه جداره ( شانه تخم مرغی ) نیز با گردش گلایکول ، شیر را به دمای +4°C رسانده و نگهداری می نماید.
لازم به ذکر است که با توجه به طراحی لوله کشی ، در صورت لزوم می توان پس از زمان شیردوشی مجدداً شیر داخل مخزن را از پلیت گذرانده تا به دمای +4°C برسد این طراحی باعث می گردد که از ظرفیت سیستم برودتی به طور کامل بهره برداری شده و از هزینه کردن جهت سیستم بزرگتر و بعضاً برق مصرفی بیشتر جلوگیری نماید.
بعنوان مثال چنانچه برای سیستم برودتی یکدستگاه شیرسردکن به طور متوسط 12 تا 14 ساعت در شبانه روز برق مصرف شود، در دستگاه چیلرشیرسردکن واحد کوچکتر 18 تا 22 ساعت روشن بوده و نهایتاً مقدار کیلووات مصرفی کمتر از دستگاه شیرسردکن خواهد بود.
ذکر این نکته ضروریست که در شیرسردکن های طرح قدیمی پس از سردشدن شیر 37°C در طی 4 ساعت در زمان دوشش مرحله بعد شیر گرم به شیر قبلی اضافه شد ه و باعث افزایش گرمای کلی شیر می گردد. در صورتیکه در دستگاه چیلرشیرسردکن ورودی دمای شیر تازه به مخزن حداکثر +10°C بوده و با یک گردش مجدد در پلیت کولر دمای شیر به +4°C در کمترین زمان خواهد رسید.
در طراحی چیلرشیرسردکن موضوعاتی مانند یخ زدن شیر – اضافه شدن آب تبخیرشده داخل وان به شیر و همچنین افزایش بار میکروبی ( بواسطه گرم شدن مجدد شیر تا +20°C ) به هیچ عنوان صورت نخواهد گرفت .
ویژگی ها :
1- سردکردن مدام و سریع نسبت به دستگاه های مشابه
2- مصرف بهینه انرژی
3- قابلیت افزایش تا 50% بدون اضافه کردن سیستم برودتی (در دامداریها دارای طرح افزایش ظرفیت).
4- قابلیت اتصال به سیستم CIP ( مجهز به گوی و لوله کشی مخصوص شستشو )
5- 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران .

نام دستگاه چیلر شیر سرد کن :

دستگاه چیلر شیر سرد کن مدل FMT

مدل دستگاه چیلر شیر سرد کن :

FMT

برند دستگاه چیلر شیر سرد کن :

FARASARD

نوع دستگاه چیلر شیر سرد کن :

مکعبی

:

استوانه ای

تعداد مخزن :

1

فاز :

تک فاز

:

سه فاز

نصب پلیت کولر :

دارد

جنس بدنه :

استیل

ولتاژ ( ولت ) :

380

فرکانس ( هرتز ) :

50

ویژگی :

دریچه بازدید از مخزن

:

فیوز جهت جلوگیری از آسیب نوسانات برق

:

شیر مخصوص استیل جهت خارج شدن شیر از دستگاه

:

قابلیت نصب پلیت کولر

:

مصرف پایین

:

عایق کاری شده با epdm با دانسیته بسیار بالا

:

قابلیت افزایش ظرفیت بدون اضافه کردن سیستم برودتی

:

شستشوی راحت دستگاه

پشتیبانی و خدمات پس از فروش :

تامین و تعمیر قطعات

:

تعویض و تعمیر محصول

:

نصب

مدت زمان تعویض و تعمیر :

1سال

عکس کوچک 2 :

files\8623\gallery\product\\timages\79352_145X145.jpg

عکس اورجینال :

files\8623\gallery\product\\timages\79352.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8623\gallery\product\\timages\79352_40X40.jpg

توضیحات :

شرکت فراسرد اولین و تنها تولید کننده چیلر شیر سردکن با قابلیت افزایش ظرفیت تا دو برابر هماهنگونه که شیر یکی از مغذی و مقوی ترین مواد خوراکی که تا کنون بشر شناخته است به همان میزان یکی از سریعترین موادیست که قابلیت فاسد شدن را داراست و با توجه به گستردگی مصرف شیر دقت در سلامت آن در چرخه تولید تا مصرف از نکات بسیار مهم در سلامتی جامعه می باشد.
شیر از زمان دوشش در دامداریها در معرض و مجاورت میکروب و اورگانیزههای بسیاری بوده و چنانچه از دمای اولیه ( 38°C ) به سرعت سرد نشود فساد در آن شروع خواهد شد و به اصطلاح بار میکروبی آن سریعاً بالا می رود لذا سرد شدن سریع شیر در کیفیت آن و همچنین فرآورده های شیر اثر گذار خواهد بود.
از این رو سازندگان دستگاههای که تا کنون این مهم را در دامداریها انجام داده اند ( شیر سردکنها) همواره بهره وری بیشتر و تکامل در کیفیت سردکردن و بهینه ساری مصرف انرژی را سر لوحه نسلهای جدیدتر تولیدات خود نموده اند.
دستگاههای سردکننده شیر
شیر سردکن ها که از اولین دستگاههای به کار رفته در ایران بوده و حتی هم اکنون نیز به شیوه قدیمی در حال ساخت و استفاده می باشند.
تکنولوژی بسیار قدیمی در این نوع شیر سردکن ها علی رغم کارایی متوسط هیچگونه هماهنگی با نیازها و با بایدهای امروزی نداشته و مصرف بسیار انرژی – عدم تطابق ظرفیت سردکننده با مقدار شیر داخل مخزن که در بعضی مواقع باعث انجماد و دو فاز شدن شیر شده و در بعضی مواقع نیز موجب گرم شدن مجدد شیر سردشده می باشد از جمله نقایص این دستگاه ها می باشند.
پکیج سردکننده سریع شیر از تکنولوژی پیشرفته تر برخوردار بوده و ضمن سلامت شیر نگهداری شده به میزان مصرف انرژی توجه داشته و از این رو استفاده از آن به مراتب بهتر از شیرسردکنها می باشد. اما این دستگاهها نیز دارای نقایص می باشند از جمله می توان به بزرگ بودن و استهلاک مخزن آیس بانک و عدم وجود مخزن شیر اشاره کرد.
چیلر شیر سردکن دستگاهیست که با بینش به موارد و نقایص دستگاه های فوق و بر اساس بهینه نمودن مصرف انرژی طراحی گردید و هزینه های نگهداری اولیه آن بسیارکمتر از دیگر دستگاه های می باشد .
قابلیت مصرف انرژی بر اساس نیاز ( مقدار گرمای شیر) یکی از نکات بارز در طراحی دستگاه چیلر شیر سردکن می باشد به نحویکه در هیچ زمان انرژی مازاد به کار رفته در دستگاه نبوده و مصرف برق به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت.
یکی دیگر از نقاط قوت دستگاه چیلر شیر سردکن قابلیت ارتقاع و افزایش ظرفیت آن می باشد به ترتیبی که میتوان با طراحی نیازهای یک دامداری را که با ظرفیت 5/1 تن شیر در شبانه روز شروع به فعالیت نموده در طرح توسعه و تکمیل ظرفیت تا 3 تن ارتقاع داد بدون آنکه دستگاه اصلی تغییر نماید و فقط مخزن 5/1 تن جدید به مجموعه اضافه خواهد شد.
دستگاه چیلر شیر سردکن شامل سه قسمت اصلی : یونیت چیلر – قسمت دریافت و قسمت مخزن سه جداره می باشد که هر سه بخش بر روی یک شاسی قرار گرفته و ضمن کارایی بالا نیاز به فضای کمتری نسبت به دیگر دستگاه ها دارد.
یونیت چیلر شامل دستگاه سردکننده ( کندانسینگ یونیت) کنترل آلات کامل و تابلو برق و تانک چیلر بوده و به عنوان قلب اصلی دستگاه عمل می نماید.طراحی بر اساس کمترین مصرف انرژی و استهلاک و استحکام در کلیه قسمتهای این بخش منظور گردیده است.
قسمت دریافت شامل مخزن استیل دریافت هماهنگ شده با شیردوش و مجهز به پمپ استیل – پلیت کولر صفحه ای 2 مرحله ای با پمپ سیرکولاسیون آب چاه ( برج خنک کن) بوده و در صورت استفاده از آب چاه خروجی آبگرم دامداری ها را در حین شیر دوشی تامین خواهد نمود .ظرفیت پلیت کولر و قابلیت افزایش آن از نکات بسیار مهم در طراحی این دستگاه می باشد.
مخزن 3 جداره با استفاده از جدیدترین تکنولوژی مبدلهای مخزنی و کانال گردش مایع در دور تانک اصلی بصورت شانه تخم مرغی و ایزولاسیون فوم تزریقی با دستگاه مخصوص و فرم کاملاً ابداعی مخزن از نکات بارز این دستگاه می باشد.
• حداکثر ظرفیت
• حداقل مصرف انرژی
• قابلیت افزایش ظرفیت تا 2 برابر
• استحکام در ساخت
• کمترین ابعاد ممکن
• استهلاک بسیار کم
• قابلیت نصب سیستم CIP
• 1سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران
•زمان ورود شیر گرم به مخزن 1 ساعت از پلیت کولر دو مرحله ای می باشد.
• ظرفیت برودتی در دمای 37 درجه سانتیگراد می باشد.
• قابلیت افزایش ظرفیت تا 50% بدون اضافه کردن سیستم برودتی
• سر کردن مداوم و سریعتر نسبت به دستگاه های مشابه

عکس کوچک 1 :

files\8623\gallery\product\\timages\79352_200X200.jpg

کشور سازنده :

ایران

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

3126

فراسرد