021 - 66903810-11 info@farasardco.com

درباره فراسرد

درباره فراسرد

شرکت فراسرد (سهامی خاص) در سال 1368 به شماره ثبت 68690 در اداره ثبت شرکت های تهران تاسیس و در سال 1371 موفق به اخذ گواهی تولید از وزارت صنایع (صنایع سنگین وقت) در زمینه تولید تجهیزات برودتی – سردخانه های نگهداری مواد – تونل انجماد – دستگاههای چیلر و آبسردکن صنعتی گردید. این شرکت با توجه به پرسنل متخصص و مجرب تاکنون افتخار اجرای پروژه های زیادی در ایران و خارج از ایران را داشته است. اهم فعالیت های این شرکت طراحی و اجرای انواع سردخانه های نگهداری موادغذایی، دارویی، صنعتی و میوه تاton 5000 و همچنین ساخت تجهیزات و تاسیسات برودتی می باشد که در این زمینه می توان از ساخت کارخانه های یخسازی، دستگاههای یخساز پولکی، یخساز پودری و یخساز قالبی پیش ساخته از ظرفیت kg200 الی ton20 در شبانه روز، سردخانه های پیش ساخته تا ظرفیتton 100، طراحی و تولید آبسردکن های صنعتی (آیس بانک) با ظرفیت های بسیار بالا، برج های خنک کن مخصوص آب گرم و مدار بسته، پکیج های سردکننده سریع مایعات، تونل انجماد(IQF) مواد غذایی و میوه جات و همچنین چیلرهای دمای پایین (60- درجه سانتیگراد) را نام برد.

توانمندی های طراحی و بخش تحقیق و توسعه، یکی دیگر از سرمایه ها و پشتوانه های این شرکت می باشد. در طی این سال ها طرح های جدید مختلفی در زمینه اجرای سیستم های برودتی و همچنین ساخت تجهیزات توسط این شرکت با موفقیت اجرا گردیده که اجرای برخی از آنها برای اولین بار در کشور صورت پذیرفته از جمله:

* ساخت سردخانه های چند طبقه

* ساخت سیستم سانترال و آب نمکی جهت سردخانه های زیر صفر و بالای صفر

* طراحی و تولید یخساز قالبی تمام اتوماتیک (یخ شناور)

* ساخت دستگاههای یخساز با قابلیتهای تولید چند نوع یخ ( پودری – ژله ای )

* چیلرهای دمای پایین

* چیلر شیرسردکن با طراحی جدید

* تهویه فضای کاملاً بسته

* طراحی و ساخت آیس بانکهای مکمل در صنعت تهویه مطبوع ساختمان ها

* سیستم های ضد انفجار سردخانه ای

* دستگاه انجماد سریع مایع تخم مرغ

بررسی پروژه های اجرا شده این شرکت در سراسر کشور و از همه مهمتر خدمات پس از فروش ارائه شده، ما را به شما بیشتر نزدیک خواهد کرد.

در هر منطقه از ایران نمونه ای از کارهای انجام شده بخشی از نمایشگاه بزرگ شرکت فراسرد می باشد.

pic284506210001

با فراسرد در تماس باشید

02166903810

مشاوره تخصصی

متخصصین این شرکت آمادگی خود را جهت حل مشکلات سیستم های برودتی صنعتی شمااعلام نموده و در صورت نیاز مورد (موارد) را در کادر زیر مرقوم فرمایید

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info@farasardco.com

نشانی شرکت : تهران - خیابان توحید - خیابان پرچم - پلاک 65 -کدپستی: 1457867871

نشانی کارخانه : ایران - شهر قدس - بلوار امامزاده - بعد از چهار راه گلبرگ - مجتمع 47 - پلاک 9 - کد پستی: 3153613111